با ما تماس بگیرید

02188176609

حفاظت از حریم شخصی

 

رهپویان با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای  استفاده از امکانات اپلیکیشن اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.
برای ثبت نام در سامانه اطلاعات نام و نام خانوادگی کاربر دریافت می شود که برای نمایش در سایت از آن استفاده خواهد شد. همچنین در هنگام ثبت نام شماره موبایل یا ایمیل درخواست می شود که برای استفاده های بعدی نظیر اطلاع رسانی به کاربر و یا ارسال رمز عبور از آن استفاده خواهد شد.
رهپویان حق استفاده از شماره موبایل یا ایمیل وارد شده برای ثبت نام کاربر را برای ارسال پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی مربوط به افزوده شدن و تغییر در دوره های موجود محفوظ می داند.
با نصب اپلیکیشن موبایل برخی دسترسی ها در برنامه نیاز است، که در ادامه دلایل آنها توضیح داده خواهد شد:
دسترسی به اینترنت: با توجه به اینکه در برنامه کاربردی رهپویان محتوای آنلاین عرضه می شود، این نیاز وجود دارد تا اتصال به اینترنت در دسترس باشد.
دانلود و دسترسی به حافظه: با توجه به افزوده شدن امکان پخش بصورت آفلاین ویدیوهای موجود در سامانه، این دسترسی ها برای دانلود، ذخیره سازی و سپس نمایش ویدیوها بکار می روند.
دوربین: در حال حاضر این امکان وجود دارد تا با اسکن QR Code مربوط به ورود کاربر که در صفحه پروفایل وب کاربر وجود دارد به برنامه وارد شد که از دوربین برای اسکن این کد استفاده می شود.
ویبره: برای برخی ناتیفیکیشن ها استفاده می شود.
دسترسی به ضبط صدا : برای گرفتن پاسخ تمرینات صوتی از کاربر دسترسی ضبط صدا به کار می رود.
روشن نگه داشتن صفحه: برای دیدن ویدیوها و جلوگیری از خاموش و قفل شدن صفحه هنگام پخش، این امکان استفاده می شود.